یوهیم Yohimbe
قر ص ۱۰۰ تایی بزرگ کننده  مرد تا ۸ سانتیمتر
افزایش خون پذیری کلی  . تناسلی مردانه
افزودن به درازا ، ضخامت و سختی آل ت تناسلی در ح. نعوظ به صورت دائمی
درمان عقیمی و افزایش اسپرم
کاملا مناسب برای افزایش بنیه مردانه
تقویت قوای جنسی آقایان
این قر  ص در بسته های ۱۰۰ تایی دارای هولوگرام طلایی رنگ مجوز از آمریکا می باشد


قر ص یوهیم۶۰ تایی بزرگ کننده ا . مرد تا ۸ سانتیمتر یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش خون پذیری کلی آل ت تناسلی مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی جنسی قدرت و سختی نعوظ افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام و مورد استفاده قرار میگیرد در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر اسفنجی و خون پذیر آل ت تناسلی به نام کورپورا کاورنوسا Corpora Cavernosa بهره گرفته شده است کاملا مناسب برای افزایش بنیه جنسی مردانه و تقویت قوای جنسی آقایان مکمل جنسیی یوهیم Yohimbe دارای مواد غنی شده محرک جنسیی گیاهی Aphrodiasiac Herbals میباشد.

مصرف داروهای تقلبی که تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشکی نیستند به هیچ عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مورد تهدید قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود که ق رص yohimbe اصل را فقط و فقط از سایت ما سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل : 150000 تومان

بطور کلی بعنوان یک مکمل افزایش توان جنسی مخصوص آقایان در نظر گرفته می شود . با توجه به تحقیقات گسترده ای که روی ترکیبات موجود در این مکمل در سراسر دنیا انجام شده ، و نیز تحقیقاتی که توسط مرکز پژوهشهای روانشناسی و روانپزشکی بالینی دانشگاه تهران ، بر روی این ترکیب انجام شده است ، می توان بدون شک آنرا قویترین و موثرترین و در عین حال کم خطرترین مکمل افزایش توان جنسی آقایان در نظر گرفت.
حاوی ترکیبات گیاهی و طبیعی به همراه دو اسید آمینه آرژینین و نیاسین تقویت قوای جنسی رفع اختلالات جنسی آقایان افزایش تولید طبیعی تستوسترون (هورمون جنسی مردانه)

یائسگی مردان برای شما هم اتفاق می‌افتد! آیا تا به حال دوران یائسگی را تنها مختص زنان می‌دانستید؟ از این پس بهتر است بدانید که مردان نیز یائسه می‎‎شوند. آندروپوز یا یائسگی مردان در حقیقت یک فرآیند پزشکی مشابه یائسگی زنان است که در پی تغییراتی در دستگاه تولید مثل به‌ وجود می‎آید. این تغییرات که معمولاً از ۴۵ سالگی به بعد بروز می‌کند به ایجاد اختلالاتی در نعوظ مردان منجر می‌شود. در این زمان مقدار هورمون تستوسترون که یکی از اصلی‌ترین هورمون‌های مردانه است کاهش می‌یابد و باعث کاهش فعالیت جنسی و در مواردی، کاهش اعتماد به نفس و افزایش اضطراب در آقایان می‌شود.

مصرف داروهای تقلبی که تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشکی نیستند به هیچ عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مورد تهدید قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود که قر ص yohimbe اصل را فقط و فقط از سایت ما سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل : 150000 تومان

ترکیبات ویژه موجود در این کپسول
Yohimbe Bark: با افزایش جریان‌ خون در عروق بافت تناسلی ، شدت و دوام نعوظ را افزایش می‌دهد
Avena Sativa EX‌‌‌: با افزایش ترشح تستوسترون به رفع انزال زود‌رس کمک می‌کند
Saw Palmetto: به رفع اختلالات خوش‌خیم پروستات مانند ‌(‌BPH‌) و مثانه کمک می‌کند
Ginseng‌ و ‌‌Ginkgo biloba:تحرک اسپرم ، میزان نیتریک اکساید و خون‌رسانی به بافت د . را افزایش داده و سطح انرژی را هنگام رابطه بالا می‌برند؛ علاوه بر این در بهبود انزال زودرس نیز موثر هستند
Tribulus Terrestris: تعداد و تحرک اسپرم ها را افزایش می‌دهد و باعث تنظیم و تحریک ترشح هورمون‌های جنسی مردانه می‌شود
Long‌jack Root: میل و توان جنسی را افزایش می‌دهد
Guarana Seed: توان جسمی، تحریک‌پذیری جنسی و خون‌رسانی به بافت تناسل را افزایش می‌دهد
Taurine: با تسهیل ورود و خروج پتاسیم، منیزیم و کلسیم به سلول، انتقال پیام و تحریکات عصبی را افزایش می‌دهد
Niacin‌: در تولید و اثرگذاری هورمون‌های مردانه دخیل است
L- Arginine‌‌: پیش‌ساز اصلی نیتریک اکساید است که سبب بازشدن عروق خونی و بهبود خون‌ رسانی به بافت آ لت می‌شود
سوالات رایج درمورد ق رص یوهیم:

? نحوه مصرف صحیح قر ص یوهیم برای تاثیرگذاری بهتر چگونه است؟

پاسخ: بهتر است این فرآورده ۲ نوبت در روز و به صورت مجزا همراه با غذا مصرف شود. (یکی با وعده ناهار و دیگری با وعده شام)

? از چه سنی مجاز به مصرف یوهیم هستیم؟

پاسخ:با توجه به اینکه قر ص یوهیم باعث افزایش سطح تستوسترون خون می شود بهتر است این فرآورده بعد از پایان سن رشد یعنی بعد از ۲۳-۲۱ سال مصرف شود.

? آیا در یوهیم ترکیبی که غیر طبیعی و شیمیائی باشد نیز وجود دارد؟

پاسخ: یوهیم شامل: ۸ ترکیب گیاهی، ۲ آمینواسید (تورین و ال آرژنین) و ویتامین نیاسین یا B₃ می باشد که همگی کاملا” گیاهی و طبیعی هستند و هیچ ترکیب شیمایی در یوهیم به کار نرفته است.

? آیا ترکیبات ایند . یوهیم در ایران به صورت مجزا یافت می شود؟

پاسخ:برخی از گیاهان در ایران یافت می شوند و گروه دیگر بومی سایر مناطق دنیا هستند .

نکته مهم :در این قسمت پرهیز از استفاده گیاهان داروئی بدون مشورت با پزشک یا داروساز می باشد .

? اگر ترکیبات یوهیم به صورت مجزا مصرف شوند موثر خواهند بود؟

پاسخ:ممکن است برخی ترکیبات قابل دسترس باشند ولی نکته مهم در مورد قر ص یوهیم فرمول ویژه و انحصاری آن در تنظیم دوز و همچنین بهره گیری از تکنولوژی نسل چهارم ساخت دارد و برای تولید این فرآورده است، که باعث شده این فرآورده کاملا” ایمن و موثر باشد.

? قر ص یوهیم چه تاثیراتی دارد؟

پاسخ: باعث افزایش تولید هورمون جنسی مردانه ( تستوسترون) می شود، افزایش میل جنسی، افزایش قدرت ارکشن (نعوظ)، افزایش سطح انرژی و رفع خستگی های روزانه می شود. در عین حال باعث افزایش تعداد و حرکت اسپرم ها نیز می شود.

تِستوستِرون از هورمون‌های مهم موجود در بدن زن و مرد می‌باشد که تولید آن پیش از دو ماهگی آغاز گشته و در تعیین جنسیت نقش دارد. تولید این هورمون در دورهبلوغ جنسی افزایش یافته و عامل اصلی تغییرات فیزیکی این دوران به‌شمار می‌آید. تستوسترون مهمترین هورمون مردانه و بسیار موثر در بروز صفات ثانویه جنسی مانند رویش موی صورت، بم شدن صدا، رشد و تکامل اندام جنسی مردانه، رویش موی مدل مردانه و خواص آنابولیک مانند رشد عضلات و توده استخوانی می‌باشد.

?آیا باعث بهبود انزال زودرس هم می شود؟

پاسخ:بزرگترین اندام جنسی آقایان مغز آنها می باشد و بزرگترین مشکل افرادی که دچار انزال زودرس هستند استرس و هیجانی است که فرد در زمان ارتباط جنسی خود با آن مواجه می شود. حتی استرس روزانه و استرسهای کاری نیز در ایجاد این مشکل نقش دارند.  این نام . یوهیم حداکثر ۱۰ درصد در بهبود زود انزالی موثر است و رفع کامل مشکل  با انجام تمرینات خاص و مشاوره گرفتن از متخصصین این رشته صورت می پذیرد

? آیا ترکیبات یوهیم باعث افزایش سایز پنیس می شود؟

پاسخ:اندازه پنیس بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود و فقط در طی بلوغ تغییر می کند، برای درمان میکرو پنیس واقعی ۲ راه وجود دارد:

الف- درمان داروئی که معمولا قبل از ۱۴ سالگی موثر است.

ب- عمل جراحی که باید بعد از سن بلوغ انجام گیرد.

هر دو راه بالا باید توسط پزشک متخصص انجام گیرد .

.

راهنمای خرید :

با تشکر از انتخاب شرکت ما ، لطفا جهت کسب اطلاعات کاملتر و یا سفارش این محصول، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس کارشناس فروش شرکت با شما تماس میگیرد و راهنمایی کامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول را برای شما توضیح میدهد

.

مذاکره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است


  

برچسبها:خرید اینترنتی قرص گیاهی یوهیم,فروش داروی تضمینی یوهیم اصل,خرید قرص یوهیم درمان مشکلات جنسی,خرید انلاین قرص یوهیم محصول امریکا